Akce & Aktuality

GLS CZ – koronavirus info

Vážení zákazníci,
v návaznost na usnesení vlády České republiky jsme nuceni zavést s okamžitou platností až do odvolání následující opatření:

  1. Pozastavení služeb DocumentReturnService (potvrzené dodací listy zpět odesílateli), ShopDeliveryService (přímé doručení balíku do výdejního místa – GLS ParcelShopu) a SignatureOnRollkarteService (podpis příjemce nikoliv do skeneru, ale na papírový předávací protokol). V případě, že jsme již přijali k přepravě balíky s některou z těchto služeb, bude doručení balíku probíhat stejně, jako by služba nebyla objednána.
  2. Uzavření veškerých výdejních míst – GLS ParcelShopů. Balíky, které nyní ve výdejních místech čekají na převzetí příjemcem, budou z výdejních míst zdarma vyzvednuty a stejně jako balíky do těchto výdejních míst adresované budou po individuální dohodě kurýra s příjemcem doručeny na náhradní adresu.
  3. Distanční doručení balíku – bez přímého kontaktu kurýra a příjemce. Protože dobírkové balíky znemožňují bezkontaktní doručení balíků a vystavují náš personál většímu riziku, žádáme Vás touto cestou o zvýšení motivace Vašich zákazníků volit platbu předem. Podle dalšího vývoje situace nemůžeme vyloučit, že budeme nuceni doručování dobírkových balíků pozastavit.
  4. Zrušení úložní doby u B2B balíků. Mnoho firem/prodejen je zavřených a pro doručení nedostupných. Z tohoto důvodu je po prvním neúspěšném doručení balík ihned vrácen odesílateli. Prověřte si před podáním balíku s příjemcem, zda je schopen zásilku na uvedené adrese skutečně přijmout.
    Sledujte, prosím, pravidelně náš web https://gls-group.eu/CZ/cs/informace-pro-zakazniky, kde najdete vždy aktuální informace.
    Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci!
    S přáním stálého zdraví Vaše GLS

Ulozenka

Vážení partneři,

z důvodu nařízení vlády ze dne 14. 3. 2020 bychom Vás rádi informovali, že došlo k přerušení provozu sítě výdejních míst a to tam, kde provozovatel podniká v oblasti, která nespadá do výjimek uložených Vládou ČR.

U zásilek, které jste od pátečního odpoledne založili a ještě nejsou podané, prosím vyčkejte.

V současné době aktivně komunikujeme s výdejními místy a ověřujeme, která budou od pondělí dostupná. Ještě během dnešního dne zveřejníme seznam těchto výdejních míst.

Ohledně zásilek v současnosti již připravených k odběru na výdejní místech, která nebudou od pondělí v provozu, Vás budeme v nejbližších dnech informovat. Pokud je Vaše zásilka již na cestě na takové výdejní místo, budeme Vám tyto zásilky v příštím týdnu vracet.

Aktualizujte si, prosím, pravidelně, nejlépe několikrát denně seznam výdejních míst.

Protože se situace ohledně nařízení vlády ČR mění ze dne na den, budeme Vás informovat v případě, že se situace změní.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za Vaši přízeň.

Tým Uloženka

Rapide Bra Wash – Navázali jsme spolupráci s modním atelierem BP Fashion

Pár slov od BP Fashion:

Moje milé dámy, vzhledem k tomu ze navrhuji a pracuji každý den s různými druhy látek a snažím se radit, jak máte prát různé matroše, tak sem nemohla nekývnout na tuto možnost být ambasadorkou tohoto produktu jménem Rapide. Rapide Bra Wash se používá na nejjemnější prádlo, ale také zároveň na šaty, plesové nebo i svatební. Rapide Bra Wash je jemný prací prostředek exkluzivně vyvinutý pro praní vašeho spodního prádla. Podprsenky, krajkové body, podvazky a další jsou vyrobeny z jemných speciálních materiálů, aby byly pohodlné, pružné a příjemné na celodenní nošení. Proto potřebuje spodní prádlo zvláštní péči, aby si zachovalo své užitné vlastnosti a vydrželo co nejdéle. Pokud budete mít zájem o tento super prostředek na praní, najdete ho u mě v atelieru😉  BP Fashion, Barbora Plesarová

Pár slov od Rapide: 

Je paráda spolupracovat s odborníky v daném oboru, děkujeme Báro, Rapide Team

Procamping Cup 2018

Rapide Česká Republika byla partnerem akce Procamping Cup 2018 v nádherném areálu Jezdeckého Klubu v Opavě Kateřinkách.

www.facebook.com/www.jkopava.cz/

www.jezdeckepotreby-pegas.cz

www.rapide-bv.cz

 

 

 

Jezdecké potřeby Cavallo na nové adrese

Jezdecké a farmářské potřeby Cavallo najdete na nové adrese Krabčice 39,  411 87 Krabčice u Roudnice nad Labem.

GPS 50.4065483N, 14.3005025E

Jezdecké a farmářské potřeby Cavallo úspěšně fungují již více jak šest let v Roudnici nad Labem (okr. Litoměřice) a okolí. Nabízí kvalitní vybavení pro koně i jezdce anglického i westernového ježdění. Rozšiřují svou nabídku o stájové potřeby, elektrické ohradníky a krmení pro chovatele koní, králíků, drůbeže, holubů a dalších hospodářských zvířat.

Tak neváhejte navštívit.

Více na: www.jp-cavallo.cz