Ford Cup 2016 – 7. ročník skokových soutěží se zahraniční účastí …. a Rapide bude u toho

Ford Cup » O Ford Cup

Ford Cup 2016 – 7. ročník skokových soutěží se zahraniční účastí

Ford Cup Opava – Kateřinky se řadí k největším parkurovým soutěžím v České republice. Ford Cup 2016 jsou unikátní parkurové závody se zahraniční účastí a jedinečně vysokou dotací. Sedmý ročník prestižních závodů v parkurovém skákání V Opavě – Kateřinkách proběhne 30.9. – 2.10.2016.

Ford Cup Opava – Kateřinky: Oblíbené parkurové závody s tradicí

Ford Cup Opava patří mezi zavedené soutěže v parkurovém skákání. V minulém ročníku se na start zapsalo na 500 soutěžících. Pro svůj bohatý doprovodný program orientovaný na celé rodiny je Ford Cup oblíbenou akcí s tradičně velkým počtem návštěvníků.

Program závodů

V Jezdeckém areálu Opava – Kateřinky proběhnou parkurové závody v široké škále obtížností. Součástí Ford Cupu jsou jak soutěže pro děti na pony – jako část volného programu, tak i hlavní soutěže pro jezdce na koních: celý program Ford Cup 2016 naleznete na www.fordcup.cz

Doprovodný program

Součástí Ford Cup 2016 bude již tradičně bohatý doprovodný program pro všechny věkové kategorie, muže i ženy:

parkur dětí na pony v maskách, vození dětí na pony, pony hry, dětská animátorka, malování na tváře, skákací hrad pro děti, výstavní ukázka vozů značky Ford – zkušební jízdy s Ford, pojízdný prodej Jezdeckých potřeb Pegas, občerstvení (teplá kuchyně, rychlé občerstvení, míchané drinky apod.)