Jezdecké potřeby Andrea Zunová Teplice – Široký sortiment Rapide v nabídce

Jezdecké potřeby Andrea Zunová v Teplicích již nabízí široký sortiment výrobků značky Rapide.

Naleznete zde výrobky Rapide pro péči o koně a jezdecké vybavení té nejvyšší kvality.

Koním a jezdeckému sportu se majitelka obchodu věnuje více jak 30 let. Zkušenosti postupně nasbírala v tehdejším oddíle Zemědělského družstva Straškov, kde absolvovala ZZJV, cvičitelské zkoušky a řadu skokových a drezurních závodů. V 90 letech min. stol. přesídlila do soukromé stáje v Horních Beřkovicích, kde trénovala pod panem Kalužou (v 70- 80 letech min. stol. jedna z výrazných jezdeckých osobností, věnující se i vozatajství). Pak přišla na řadu koupě vlastního koněm. Dalším trenérem byla Romana Hájková („vyučená“ u Dr. Norberta Záliše) a manželé Pavlisovi ze stáje U ryzáčka, kde v současné době trénuje 12 letá dcera paní Andrey.

Po narození dvojčat majitelka obchodu zjistila, že nemá moc možností najít si vhodné zaměstnání, proto v roce 2007 se začala věnovat dovozu použitých značkových jezdeckých sedel pro anglické ježdění. Postupně se zájem o zboží zvyšoval a bylo otázkou času, kdy přišla myšlenka otevřít kamenný obchůdek.

Toto se povedlo na jaře 2008 na Modlanské ul v Teplicích. Postupně se rozšiřoval sortiment zboží natolik, že bylo zapotřebí hledat nové prodejní prostory, které by vyhovovaly jak svou velikostí, dostupností pro stávající zákazníky, tak i možností kvalitního parkování.

Stěhování prodejny do nových prostor přišlo nečekaně a to v průběhu září 2014.

Doufáme, že se nám povedly najít příjemné prodejní prostory, ve kterých v současné době najdete nejen rozsáhlý sortiment pro anglii, ale i stále se rozšiřující se sortiment pro westernové ježdění.

Více na: www.jezdecke-potreby-teplice.cz