O nás

Počátky nizozemské firmy Rapide BV sahají do roku 1897 a je tomu tedy více než 115 let kdy vyrábí přípravky pro péči o kožené výrobky a přípravky pro péči o koně. V oblasti jezdeckého sportu je jméno Rapide velice známou a zavedenou značkou. Výrobní program společnosti se soustavně inovuje a rozšiřuje a výrobky firmy Rapide BV mají dnes využití i v ostatních oblastech sportu, volného času, domácnosti a výroby.

Rapide BV reaguje na potřeby trhu ve všech oblastech svého výrobního programu, který je zaměřen na prostředky pro péči o klasické přírodních materiály a nové funkční materiály, které potřebují speciální a kvalitní péči a na prostředky pro péči o koně, speciální výživu a pamlsky pro koně. Odlišuje se zejména vysokou kvalitou a vhodným balením, které se stalo oblíbené a známé po celém světě. Společnost rovněž garantuje, že kvalita produktů je pod neustálou kontrolou a podléhá pravidelnému testování.

Společnost TreeHill s.r.o. je výhradním distributorem produktů společnosti Rapide BV na českém trhu.

Praní a čištění

Správný způsob praní výrobků z funkčních materiálů jako je např. Gore-Tex, hard a soft-shell, flease, materiálů s použitím dutých vláken apod. je naprosto zásadní pro udržení jejich specifických vlastností jako je např. prodyšnost a voděodolnost. Nesmíme ale zapomínat i na klasické materiály jako je kůže, peří a vlna, které je potřeba rovněž prát. Tyto materiály mají odlišné specifické vlastnosti, které nesmí být pracím procesem znehodnoceny.

Společnost Rapide nabízí vysoce kvalitní a specifické prací prostředky, které jsou bezpečné, snadno použitelné a vhodné pro praní v pračce i ruční praní.Je potřeba připomenout, že na veškeré funkční a výše jmenované přírodní materiály je nevhodné používat bežné prací a čistící prostředky. Pokud jsou tyto běžné prací prostředky používány, může dojít k omezení funkčnosti nebo k úplnému znehodnocení oděvů a dalších výrobků z těchto specifických materiálů.

Impregnace

Vysoce kvalitní produkty pro impregnaci dodávané společností Rapide BV prodlouží životnost a zlepší užitné vlastnosti vašeho oblečení, obuvi a dalšího vybavení. Impregnace vašeho vybavení neslouží pouze k zamezení průniku vody nebo vlhkosti, ale i k zamezení průniku mastnoty a nečistot do struktury materiálu. Tento význam impregnace je často opomíjen a je stejně důležitý jako ochrana před vodou a vlhkostí.

Veškeré impregnace a vosky dodávané společností Rapide BV uvedené vlastnosti impregnací splňují, což je potvrzeno pravidelným testováním.

Péče o kožené výrobky

Kvalitní a pravidelná péče o kožené výrobky je velmi důležitá pro prodloužení jejich životnosti. Intensivní používání kožených výrobků bez náležité péče může oslabit nebo poškodit kolagenová vlákna obsažená v kůži a tím způsobit nevratné poškození. Pravidelnou péčí s použitím kvalitních přípravků je možné poškození nejen předejít ale i udržet kožené výrobky v dobré kondici jak z estetického, tak i funkčního hlediska. Pravidelné čištění a ošetřování chrání kožené výrobky proti negativním vnějším vlivům jako je voda, nečistoty a sluneční záření.

Rapide přípravky poskytnou optimální a komplexní péči, která rozhodně prodlouží životnost vašich kožených výrobků a zajistí jejich perfektní vzhled po celou dobu užívání!

Péče o koně

Každý milovník koní bude souhlasit s tím, že kvalitní péče je nezbytná pro blaho vašeho koně.

Pečovat o koně a udržovat ho v dobré kondici je velká zodpovědnost. Vhodnou péči vyžaduje také vybavení pro jezdecký sport. Používání správných, vysoce kvalitních a testovaných přípravků pro čištění, péči o vzhled a doplňků stravy je nezbytné.

Kvalitní a široký sortiment výrobků společnosti Rapide vám umožní dát vašim koním a vybavení to nejlepší.

Věřte léty prověřené kvalitě, kterou oceňují i špičkoví jezdci z Nizozemí!

Zpět do obchodu