Doprava

Pro přepravu zásilek využívá internetový obchod www.rapide-bv.cz níže uvedené smluvní přepravce a možnosti doručení.

Ke každé objednávce účtujeme dopravné, případně poplatek za dobírku dle aktuálního ceníku, který se zobrazuje při volbě dopravy a způsobu platby.

Při objednávce jejíž hodnota je 1500,- Kč a více, včetně DPH, není dopravné účtováno.

Poplatek za dobírku se účtuje vždy.

Při volbě úhrady převodem na účet prodávajícího bude zboží předáno přepravci po připsání příslušné částky na účet prodávajícího. Uvedené platí pro všechny volby přepravy.

GLS

Při volbě dopravce GLS vám bude zásilka doručena na adresu dodání a o doručení budete vyrozuměni emailem a SMS zprávou. Při současné volbě úhrady dobírkou, uhradíte požadovanou částku přímo dopravci.

InTime

Při volbě dopravce InTime vám bude zásilka doručena na adresu dodání a o doručení budete vyrozuměni emailem a SMS zprávou. Při současné volbě úhrady dobírkou, uhradíte požadovanou částku přímo dopravci.

InTime – Poštomaty – PŘIPRAVUJEME

Při volbě dopravce InTime – Poštomaty vám bude zásilka doručena na adresu vámi zvoleného Poštomatu a o uložení budete vyrozuměni SMS zprávou. SMS zpráva bude rovněž obsahovat PIN pro vyzvednutí zásilky z Poštomatu. Při současné volbě úhrady dobírkou, uhradíte požadovanou částku přímo v Poštomatu platební kartou.

Při doručování zásilek do Poštomatu je možné zvolit též platbu převodem předem na účet prodávajícího. Pak si zásilku jen vyzvednete v daném Poštomatu.

Česká Pošta

Při volbě dopravce Česká Pošta vám bude zásilka doručena jako „Balik do ruky“ na adresu dodání a o doručení budete vyrozuměni emailem a SMS zprávou. Při současné volbě úhrady dobírkou, uhradíte požadovanou částku přímo dopravci.

Uloženka

Při volbě dopravce Uloženka.CZ bude zásilka připravena k vyzvednutí na adrese Uloženky dle vašeho zadání. O možnosti vyzvednutí zásilky budete vyrozuměni SMS zprávou. Při současné volbě úhrady dobírkou, uhradíte požadovanou částku přímo v místě vyzvednutí zásilky.

Přehled aktuálních cen dopravy ( Uvedené ceny jsou včetně DPH 21% )

GLS: 69,- Kč ( Dobírka + 25,- Kč )

InTime: 99,- Kč ( Dobírka + 25,- Kč )

InTime – Poštomaty: 89,- Kč

Česká Pošta: 109,- Kč ( Dobírka + 35,- Kč )

Uloženka: 65,- Kč ( Dobírka + 15,- Kč )