Rapide produkty již v sortimentu jezdeckých potřeb Epeus v Ostravě

Nizozemská kvalita Rapide v jezdeckých potřebách Epeus v Ostravě. Rozhodně neváhejte navštívit tento skvělý obchod.

Epeus o sobě:

EPEUS Concept, s.r.o. se zabývá prodejem značkové jezdecké módy a ostatního vybavení pro jezdce i koně.

V našem kamenném obchodě, který se nachází v Ostravě – Hrabůvce na ulici Hasičská 52 i na našich internetových stránkách www.epeus.cz Vám nabízíme kvalitní výrobky jak prestižních zahraničních značek, tak i našich českých výrobců. Chceme tak rozšířit a obohatit nabídku tohoto sortimentu v naší oblasti.

Těšíme se na Vás v naší prodejně jezdeckých potřeb, kde naleznete velký výběr jezdeckého oblečení (rajtky, bundy, vesty, závodní košile, saka, jezdecké rukavice, jezdecké boty a chapsy, přilby, bezpečnostní vesty, biče, ostruhy) a zároveň vitaminové a krmné doplňky pro koně (granule, muesli, vitamíny, pamlsky),  kosmetiku (repelenty, šampóny, kondicionéry, lesky, mazání na kopyta) značek i vybavení výstroje (sedla, podbřišníky, třmeny, podsedlové dečky, ohlávky a vodítka, deky a bederky, chrániče, uzdečky, otěže, udidla).

Nabídku jsme rozšířili i o sortiment pro psy – granule, pamlsky, paštiky, vodítka, obojky, hračky, oblečky, pelíšky.

Náš tým:
Naším krédem je Vám přivézt, ukázat a samozřejmě i prodat kvalitní výrobky známých značek v cenově dostupných relacích. Celý náš tým Vám rád poradí s výběrem zboží a seznámí s nabídkou celého sortimentu na naší prodejně. Těšíme se na Vás!