Rapide Travelwash 200 ml

Rapide Travelwash je koncentrovaný prací prostředek pro ruční praní nebo praní v automatické pračce pro snadné použití na cestách a dovolených. Může se použít v teplé i studené vodě. Je vhodný pro všechny druhy materiálů, bílé i barevné. Výborně pere a je velmi ekonomický. Není určen pro praní funkčních materiálů.

Skladem
Kód: 1055169
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.2 kg

Návod k použití:

Před vlastním praním překontrolujte instrukce pro praní na štítku oděvu. Použijte cca 30 ml pracího prostředku na 3 – 4 l vody. Na skvrny aplikujte prostředek přímo a hned vymáchejte.

Důležité upozornění: Obsahuje: Alkoholy, C12-14, ethoxylovaný, sulfáty, sodná sůl 1-Propanaminium, 3-amino-N-(karboxymethyl)-N,N-dimethyl-, N-C8-18 acyl derivát, hydroxidy, inertní sůl Subtilisin Reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1) Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Po manipulaci důkladně omyjte ruce vodou. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy. Obsahuje ≥ 5 - < 15% aniontových povrchově aktivních látek, enzymy a parfémy. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte u sebe obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení