Rapide Waxspray 300 ml

Rapide Waxspray je vysoce kvalitní výrobek pro údržbu všech oděvů s voskovaným povrchem nebo tam, kde chceme docílit voskový film na povrchu oděvu. Obnovuje odolnost proti vodě a zajistí dokonalý vzhled. Oděv musí být před použitím přípravku suchý a čistý.
Skladem
Kód: 1017006
369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.3 kg

Návod k použití:

Pověste oděv na ramínko. Rapide Waxspray důkladně protřepejte. Aplikujte na oděv ze vzdálenosti 20 cm. Držte nádobku ve svislé poloze. Nakonec otřete suchým hadříkem a nechte v suché teplé místnosti schnout alespoň 3 hodiny. Důležité upozornění  Obsahuje uhlovodíky, C9-C10, n-alkany, iso-alkany, cykloalkany, < 2% aromátů. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Může způsobit ospalost nebo závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Zamezte vdechování mlhy/par/aerosolů. Při vdechnutí přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.  Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C/122°F. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení