Grandine – dámské modely pro plnoštíhlé

Zajímá vás kdo jsme a co nabízíme? Pokud nemáte zrovna velikost 48, kterou končí většina konfekcí, nebo vám nevyhovuje to, co se prodává jako XL, XXL nebo XXXXL, jsme tu právě pro Vás.

Grandine nabízí módu pro ženy, které sice nemají ideální míry modelek, ale přesto chtějí mít šatník elegantní i hravý, moderní i laskavý, originální i kvalitní. Prostě jsme tu pro vás, které se rády cítíte dobře i se svými kily navíc. Pro Vás, které nechcete chodit oblečené v tom, co náhodou seženete, ale budovat si postupně svůj originální styl. S tím Vám moc rádi pomůžeme. Nejsme totiž jen návrháři, výrobci a prodejci módy. Nabízíme zdarma i poradenství, umíme doporučit vhodné střihy i barevnost, odhalit případné chyby a napravit je. Hodně nám záleží na tom, abyste mohli naše modely vzájemně kombinovat a vznikal tak postupně šatník, který nebude přeplněn nenositelným, ale vyladěn tak, že splní Vaše představy. Grandine to není jen oblečení, to je prostě dobrý pocit z toho, jak vypadáte. Je to znovuobjevená radost z toho, že Vám to může slušet, aniž byste se trápila svou postavou.

Grandine je styl a znovuobjevené sebevědomí. Přijďte se k nám podívat. Nešijeme modely na určitou velikost – nemusíte se bát, že Vám to, co si vyberete, nepadne. Je naší starostí i radostí upravit Vám zdarma vše na míru.

Samozřejmě, že si dáváme velmi záležet na výběru materiálu a kvalitním zpracování. Protože je každý kus oblečení originálem, chceme, abyste s ním byla spokojena co nejdéle – a to nejen v tom, jak Vám sluší, ale také jak snadno se udržuje. Nehoníme Vás k žehličce – skoro devadesát procent věcí ji vůbec nepotřebuje. A nemusíte se bát ve valné většině ani věc prát v pračce – prostě snažíme se myslet na všechno.

Grandine se tedy snaží být nejen visačkou na oblečení, ale všestranným servisem pro Vás, které už nechtějí módu pro sebe pracně shánět, ale s radostí vybírat. Které nestojí o to spokojit se s náhodnými nákupy, ale chtějí spoluvytvářet svoje image.

Adresa:
  • Štěpánská 45
  • Praha 1
  • Česká republika
www.grandine.cz
Kontakty:
Otevírací doba:

Po – Pá: 11:00 – 17:00
Po telefonické domluvě kykoliv