Prodejna Koňské Bylinky.cz

Naše společnost vznikla na základě chybějících bylinkových směsí na trhu. Jelikož sami jsme měli problém našim koním potřebné bylinky zajistit, domluvili jsme se na spolupráci s našimi předními dodavateli bylinek v ČR a zrealizovali tento e-shop. Bylinky jsou především české produkce a jsou certifikované.

Jsme šetrní k přírodě.

Většinu rozvažovaných produktů, balíme do jednoduchých papírových tašek a pytlů bez potisku, pouze s etiketou, což má za následek snadnější recyklovatelnost. Produkty, které nelze balit do papíru, balíme do PE folií, které jsou 100% recyklovatelné.
Snažíme se vždy všechen materiál, který k nám dorazí od dodavatelů a výrobců, využít vícekrát. Například igelity, papíry a použité papírové pytle využíváme na výplně balíků a tak zajišťujeme bezpečnost produktů při přepravě zásilek k Vám.
Pro zasílání zásilek nenakupujeme nové krabice, ale schraňujeme již jednou použité krabice od místních firem a obchodů. Naopak krabice, které nevyužijeme, opět předáváme do dalších e-shopů. Tak se jedna krabice použije několikrát než je opravdu zapotřebí jí z recyklovat.
Tým Koňské Bylinky.

Adresa:
  • Čs. Armády 32 ( Areál Fitness Lysá)
  • 289 22 Lysá nad Labem
  • Česká republika
www.konskebylinky.cz
Kontakty:
  • email: info@konskebylinky.cz, obchod@konskebylinky.cz
  • tel.: +420 775 802 287
Otevírací doba:

Pondělí: 09:00 – 15:00
Středa: 09:00 – 17:00
Pátek: 09:00 – 15:00

Sobota po telefonické dohodě